Vycházka do areálu PNB
18.06.2026

Se žáky I. třídy jsme se vydali na procházku do areálu Psychiatrické
nemocnice Bohnice. Během návštěvy jsme zavítali na místní statek, kde
děti pozorovaly králíky a koně ve výbězích. Zastavili jsme se také v
zahradnictví, kde si žáci prohlédli pěstované rostliny a dozvěděli se,
jak vypadají a rostou některé druhy zeleniny. Na závěr našeho výletu
jsme navštívili nově otevřenou cukrárnu Volavka, kde si děti mohly
vybrat zmrzlinu nebo dortík. Sladká tečka potěšila všechny účastníky a
příjemně zakončila naše dopoledne.
